środa, 23 sierpnia 2017

Ostatki lata

Cześć!

   Wiosna i lato to pory roku na które z reguły najbardziej czekamy. Każdy chyba zna to uczucie, kiedy po dłużącej się, ciemnej zimie wypatruje się pąków roślin i trawy. Lato większości z nas kojarzy się z urlopem, wypoczynkiem, wodą, wyjazdami. Chyba nie ma na świecie osoby, która by na to nie czekała :-)
Tegoroczne lato było naprawdę kiepskie, przynajmniej w Szczecinie. Dni ładnej pogody można by policzyć na palcach, a podczas mojego 2-tygodniowego urlopu całe 3 dni słonecznej pogody spędziłam u weterynarza z Mańką, która jak się okazało ma początki niewydolności nerek. Mało było więc okazji żeby pojechać nad wodę, poskwierczeć na słońcu i wypocząć na plaży.
Dziś mam dla Was kilka zdjęć z jednego z tegorocznych wypadów nad Bałtyk, bo mimo że pogoda nie rozpieszcza to i tak pojechałam powdychać morskiego powietrza i poleżeć na drobniutkim piasku. A poza tym wypróbowałam właśnie nowe filtry stworzone wręcz do zdjęć plażowych (Pictail - polecam) :-)I na koniec panorama, stworzona z tych zdjęć :-)


A jak plażowe klimaty, od razu przychodzi mi na myśl Beach Boys i "Kokomo" :-)


   Życzę udanej środy i do zobaczenia :-)
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz