środa, 30 września 2015

Dziś jest Dzień Chłopaka!

Cześć!

   Dziś mamy Dzień Chłopaka. Niestety jeszcze godzinę temu byłam zupełnie nieprzygotowana, bo dowiedziałam się o tym dopiero w pracy! Nie znoszę takich sytuacji. Zwykle lubię sobie przemyśleć co wybiorę na prezent, a tu taki klops... Dodatkowo nie wyobrażacie sobie jak ciężko jest kupić trafiony prezent dla KN. Nie ma to jak zupełnie pozbawiony romantyzmu facet. Mogłabym przecież wydrukować jakieś nasze zdjęcie, oprawić i wręczyć. Mogłabym zrobić coś sama, jakieś słodkie DIY. Wiele jest przecież pomysłów. Fashionelka pisała ostatnio o słoiku wyznań, który strasznie mi się spodobał (dla zaciekawionych link tutaj). Ale co zrobić, kiedy wiem, że nie będzie zadowolony z takiego podarunku? Ja byłabym przeszczęśliwa gdybym dostała taki prezent, ale KN (jak sam to określa) lubi prezenty praktyczne. I tak oto najlepiej mu kupić jakąś wypasioną część do komputera. Albo nawet nie, bo kompletnie się na tym nie znam...
W taki oto sposób wybrałam się na poszukiwania prezentu, kompletnie nie mając pomysłu. Szukałam jakiegoś drobiazgu, czegoś co mogę mieć natychmiast. I myślę, że znalazłam coś odpowiedniego :-)


Przesłodki, mięciutki stormtrooper z Gwiezdnych Wojen, które oboje kochamy :-) I co najważniejsze, mogłam go mieć od ręki. Mało brakowało, był ostatni na półce. Dla dodatkowego osłodzenia jego święta pyszne crushery haribo. Om nom nom nom!
A gdyby było za mało słodkości, mam jeszcze asa w rękawie - nadziewane malinami donuty:


To mogę odetchnąć z ulgą. Jestem bardzo zadowolona ze zdobyczy :-) Ale żeby nie było tak pięknie, siedzę sobie i przeglądam internet w celu zadręczania się myślami co mogłam kupić, gdybym tylko pamiętała o tym dniu i przygotowała się do niego odpowiednio wcześnie.
Oto co znalazłam na Etsy:

źródło foto
Świetna i zabawna grafika :-) Może następnym razem?
A to wypatrzyłam na koszulka.tv:

źródło foto
T-shirt z moją ulubioną postacią z FNAF - Foxy. Przesłodki :-)

A Wy co wręczycie dziś swoim chłopakom?

Życzę udanego Dnia Chłopaka :-)
croak :-*

2 komentarze :