wtorek, 8 grudnia 2015

Święta coraz bliżej!!! :-)

Cześć!

   Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę z takiej pogody jaką teraz mamy. Praktycznie cały czas temperatura plusowa, zero śniegu. No taką zimę to ja nawet mogę zaakceptować :-) Oby tylko pogoda się utrzymała.
   Już niedługo Święta. Nie wiem jak Wasze przygotowania, ja zamierzam już na dniach ubrać choinkę. Uwielbiam ten zwyczaj, podobnie jak rozdawanie (i otrzymywanie) prezentów. A właśnie, ostatnie dni spędziłam na poszukiwaniach odpowiednich prezentów dla moich bliskich. Powiedzmy, że mam już wyraźny zarys tego, co zamierzam im wręczyć. Ale o tym będzie w osobnym poście.

   W niedzielę, kiedy wieczorem wracałam do domu, zauważyłam, że niedaleko, pod Urzędem Miejskim, świąteczny nastrój został już wprowadzony. Kiedy dojechałam do domu, weszłam tylko po aparat i udałam się z nim na miejsce.
Popatrzcie jaka ogromna! Imponujące :-)


   Nie tylko choinka rozświetla okolicę. Każde drzewo, wzdłuż alei prowadzącej do urzędu, również zostało ozdobione lampkami. Wygląda to naprawdę prześlicznie :-)


A tak prezentuje się jedno z drzew z bliska.


Pięknie to wygląda, prawda? Ten efekt nieodparcie kojarzy mi się z Trine, które opisywałam tutaj. :-)

   Nie mogę się już doczekać. Kolędy chodzą mi już po głowie, już zaopatruję się powoli w materiały do pakowania prezentów. Na dniach zamierzam udekorować pokój lampkami. Do Świąt pokażę Wam jeszcze jak zrobić samemu dekoracje świąteczne.

   Piosenka na dziś: dość smutna, ale kiedy wczoraj napisałam posta z listą filmów science - fiction, przypomniało mi się "Mad world" w wykonaniu Gary'ego Jules'a i tego dziś posłuchamy.


   Życzę wszystkim miłego wtorkowego wieczoru :-)
croak :-*

2 komentarze :