czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt! :-)

Cześć!

   Dziś jest mega napięty dzień. Nie ubrałam wcześniej choinki jak sobie zaplanowałam (cała ja...), więc wszystko robię na ostatnią chwilę. Właśnie gotują się jajka na sałatkę, ja zajmuję się pakowaniem pierniczków i ostatnim prezentem dla KN, który zrobię sama (KN wyszedł z domu więc mogę zacząć szaleć). Choinka od rana przystrojona, ale pokażę Wam ją dopiero, jak będzie ciemno. Chyba wtedy choinki wyglądają najładniej :-)

   Dziś pokażę Wam ozdoby choinkowe, które niedawno kupiłam i wcale nie zamierzam ich wieszać na choince :-) Motywy nie są wcale świąteczne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby te cudeńka zdobiły mieszkanie cały rok.
W Home&You dorwałam takie oto śliczne kolibry.


Oba są z plastiku, więc nie ma zagrożenia, że Luna zainteresuje się takim ptaszkiem, stłucze i zrobi sobie krzywdę. Zwracam ogromną uwagę na materiał, z jakiego wykonane są takie gadżety, bombki na choince też mam w 100% plastikowe, bo przecież wiadomo jakie zainteresowanie wzbudza przystrojone drzewko u kotów :-)
Ptaszki połyskują i są idealnym połączeniem tego, co lubię: motyw zwierzęcy + geometria :-)

Kolejna ozdoba, którą również zakupiłam w Home&You, jest ten przeuroczy jednorożec.Serio, która dziewczynka nie marzyła nigdy o jednorożcu? Moje dziecięce marzenia właśnie się spełniają :-)


   Zamiast choinki będzie dziś przystrojony obraz. Kupiłam w tym roku lampki - szyszki. Idealnie pasują do mojego leśnego wystroju w pokoju dziennym.
   Nie będę się dziś za bardzo rozpisywać. Wy też pewnie macie na głowie dziś albo przygotowanie kolacji wigilijnej, albo podróż do rodziny. Potem pokażę Wam co dostałam od mikołaja oraz prezenty dla KN i mojego brata. Tymczasem wracam do kuchni. Muszę mieć jeszcze trochę czasu, aby przebrać się za śnieżynkę, spakować prezenty do auta i jechać do rodziny :-)

   Życzę Wam wszystkim zdrowych i wesołych Świąt. Oby Mikołaj był rozrzutny i brzuchy pełne pyszności :-)


croak :-*

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza