poniedziałek, 13 marca 2017

Nowa porcja animacji :-))))

Cześć!

   Jakiś czas temu pokazałam Wam swoje gify (klik). Moje, ale nie zrobione przeze mnie, a przez Google. Chcę jeszcze raz namówić Was do korzystania z wirtualnego dysku Google i przerzucania tam swoich zdjęć. Już nieraz uratowało to moje zbiory przez przypadkowym skasowaniem i w zasadzie to zaczęłam z tej możliwości korzystać po takim wypadku.
Grunt, że tu zdjęcia są bezpieczne, a dodatkowo Google czasami szaleje z modyfikacjami, animacjami czy stworzonymi przez siebie albumami. Wszystkie takie propozycje możemy zapisać jeśli chcemy, ale nie musimy.
Google tworzy mi niezliczoną ilość animacji, ponieważ robiąc zdjęcia przeważnie robię ich 10 razy więcej niż przeciętny człowiek. W komputerze zawsze coś okazuje się nie tak, nie ostre, nie takie kolory, nie takie ułożenie. Dla pewności robię kilka zdjęć pod rząd, czasami dosłownie jedno za drugim. Dla Google jest to idealny materiał do tworzenia animacji (program wybiera podobne do siebie zdjęcia i łączy je), a ja zapisuję każdą z nich w albumie.

Animacje można oczywiście robić samemu. Łatwy w obsłudze asystent łączy wybrane przez nas zdjęcia w jeden plik gif i gotowe.Najbardziej lubię animacje z ptakami. Google chyba o tym wie, bo takich gifów mam w albumie najwięcej :-) A może to po prostu przez to, że najwięcej mam zdjęć ptaków? :-D
Dodam jeszcze, że nie jest to post sponsorowany. Sama, jako użytkownik jestem z Google bardzo zadowolona i dlatego staram się polecać takie rozwiązanie wszystkim. Zdjęcia to zatrzymane chwile, dla mnie bardzo ważne. Już nigdy nie dopuszczę do tego, aby niechcący skasowały mi się całe ich foldery!   Piosenka na dziś: Daft Punk & The Weekend - "I Feel It Coming".


   Życzę spokojnej nocy i do zobaczenia :-)
croak :-*

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza