czwartek, 17 marca 2016

Projekt 366: dni 71-77

Cześć!

   Witam Was bardzo serdecznie w ten przepiękny, słoneczny dzień i zapraszam na kolejną porcję zdjęć do projektu 366 :-)

Dzień 71


Jedno ze zdjęć, jakie stopniowo robię do posta nad którym pracuję. Dotyczy on kotów bezdomnych i mam nadzieję, że już wkrótce pojawi się na blogu.

Dzień 72


Słowo daję, może Szczecin to dziura, może nic tu się nie dzieje, w porównaniu do innych miast, które non stop tętnią życiem. Ale jednego nie można mu odmówić - mamy tu tak wspaniałe kamienice, że czasami sama staję wpatrzona i podziwiam...

Dzień 73


Coraz więcej słońca, coraz więcej błękitu na niebie, coraz więcej radości i chęci do życia. Zaczęło się! :-)

Dzień 74


Miałam iść tego dnia do parku i zobaczyć czy pojawiło się więcej fioletowych krokusów. A zatrzymała mnie śpiewająca sroka :-)

Dzień 75


Zachody słońca bez wątpienia są piękne. Ale co powiecie na taki wschód? Byłam już na zewnątrz w zasadzie jak było jeszcze czarno. Tylko na horyzoncie widać było jaśniejszy fragment nieba. Szukałam sobie w pobliżu domu jakiegoś dobrego miejsca, aby to uchwycić i nie udało się. Zawiedziona poszłam do domu. Po krótkiej chwili zauważyłam, że w pokoju dziennym zrobiło się niesamowicie jasno i kolorowo. Za oknem zobaczyłam takie barwy, że mowę mi odjęło! Zdjęcie zrobione z okna, zupełnie nietknięte żadnym filtrem :-)

Dzień 76


Wreszcie dotarłam do parku :-) W tle wspomniane wcześniej krokusy. Muszę się pochwalić, że zrobiłam dużo pięknych zdjęć, które zasługują na osobny post :-)

Dzień 77


Czyli dziś. Cudna pogoda, ciepło i słonecznie :-) Owady zaczynają już pokazywać się za dnia. Zbliża się czas, kiedy będę mogła wypróbować nakładkę do makro fotografii :-) Tak!!!!

   Piosenka na dziś: Kobra ft. Joanna - "Something real"


   Życzę wszystkim miłego czwartku i codziennie tak dużo słońca jak dziś :-)
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz