czwartek, 7 lipca 2016

Finn w zaroślach

Cześć!

   Pamiętacie ostatnie zdjęcia Davy Jones'a nad morzem (klik)? Dzisiaj zobaczymy kto przedzierał się ostatnio przez zarośla w ogrodzie.


Finn to bohater kreskówki Adventure Time (u nas "pora na przygodę"), a dostałam go od KN na ostatnie Walentynki. Pokazałam Wam wtedy zdjęcia zrobione w domu (klik) ale nic nie równa się zdjęciom w odpowiedniej inscenizacji. I tak jak ostatnio byłam mega zadowolona z pirata na brzegu Bałtyku, tak teraz jestem równie zadowolona z Finn'a.Umiejscowiłam go tam, gdzie nie dochodzi kosiarka i zostało trochę przerośniętej trawy. Wokół leżą gałązki, które robią w tej scenie za drzewa. Finn ma w ręku miecz, którym przecina zarośla torując sobie drogę. Wszystko wyszło super.


Jeszcze tylko widok z drugiej strony:


Możecie się śmiać, ale robienie takich rzeczy sprawia mi naprawdę dużo przyjemności. Kiedyś zobaczyłam pewien profil na Instagramie, gdzie ktoś robił zdjęcia figurkom Lego, układanym przeważnie nad morzem w rozmaite scenki. Wyglądało to naprawdę super i stwierdziłam, że dlaczego moje figurki nie mogłyby mieć takich fajnych zdjęć? Stąd zrodził się pomysł fotografowania ich poza domem. Na razie nie jest tego dużo, ale myślę, że z czasem powstanie z tego może niezły album.

   Piosenka na dziś: Jula - "Nie zatrzymasz mnie"


   Życzę Wam miłego czwartku i do zobaczenia jutro
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz