poniedziałek, 20 czerwca 2016

Kwitnąca Różanka part2

Cześć!

   Dziś będzie więcej zdjęć z Różanki, która mieni się właśnie wszystkimi możliwymi kolorami róż :-) Kto przegapił pierwszą część w zeszłym tygodniu, zapraszam - klik.
Jakiś czas temu pokazywałam Wam Różankę bez kwiatów - klik. Możecie tam znaleźć zdjęcia tego "korytarza" zupełnie niezakrytego przez barwne krzaczki. Teraz wygląda to zupełnie inaczej.

Zresztą, gdybyście mieli ochotę posiedzieć pod pnącymi odmianami róż, tuż przy nich znajdują się ławeczki, z których mamy widok na cały ogród.


Nie sposób jednak przyjść tu i siedzieć na ławce w porze rozkwitu kwiatów. Odmian i kolorów jest tu naprawdę cały ogrom, a wszystko przepięknie pachnie.

Człowiek nie będąc w takim miejscu (lub nie będąc po prostu florystą) nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak wiele odmian róż mamy do wyboru. Jeśli chodzi o kolory, moimi absolutnie ulubionymi są te żółte i herbaciane (chociaż koralowe też były przepiękne).


Miłośnicy róż, to jeszcze nie wszystko! :-) W zbiorach mam też zdjęcia tych kwiatów, robione w zbliżeniu przy pomocy szkła makro, więc nie przegapcie jutrzejszego wpisu :-)

   Piosenka na dziś: Tak do tych róż, romantycznie żeby było, Glen Medeiros - "Nothing's gonna change my love for you" :-))))


   Na dziś to wszystko. Pamiętajcie o dzisiejszej pełni Księżyca, bo czekają nas naprawdę wspaniałe widoki (zakładając, że warunki pogodowe na to pozwolą). Srebrny glob będzie dziś bardziej złoty niż srebrny i będzie sprawiał wrażenie większego, niż jest w rzeczywistości, jakby niżej zawieszonego. Tak więc wieczorem wyciągajcie aparaty i do dzieła :-) Widzimy się jutro :-)
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz