czwartek, 16 czerwca 2016

Projekt 366: dni 161-167

Cześć!

   Prawie połowa projektu za nami, a dziś mam dla Was kolejną porcję zdjęć :-)

Dzień 161


Właśnie takie kwiaty kojarzą mi się z latem :-) Pewnie dlatego, że kojarzą mi się też ze słonecznikami... :-D Przepiękny kolor

Dzień 162


Poprzedniego dnia wieczorem, wracając do domu zauważyłam, że ten niewielki pomnik pod urzędem jest dość fajnie oświetlony. Nazajutrz więc pojechałam tamtędy, żeby odkryć że jest chyba podświetlany każdego dnia na inny kolor (poprzedniego był niebieski). Wykorzystałam więc też pobliską latarnię, żeby stworzyć dość magiczną moim zdaniem scenę. Wyobraźcie sobie, że ten orzeł rozmawia właśnie z jakimś kosmicznym bytem, albo nawet z samym Bogiem.

Dzień 163


Absolutnie moje ulubione ujęcie z tegorocznych Dni Morza - przepięknie oświetlone wesołe miasteczko, mały żaglowiec i trasa zamkowa. Wszystko takie neonowe :-))))

Dzień 164


To zdjęcie to dla Was zajawka tego, jaki wspaniały i owocny w zdjęcia był ten dzień. Wkrótce na blogu :-)

Dzień 165


Cóż to za przesłodka, puchata kuleczka? :-))))

Dzień 166


Te kolory... Przechodzę koło tej rośliny codziennie i od kilku dni mnie hipnotyzuje. Tym razem nie mogłam przejść obojętnie.

Dzień 167


Ostatnie zdjęcie na dziś i wczorajszy, pierwszy w tym roku pobyt nad morzem. Nie wiem jak to się stało, że obiecałam sobie przyjeżdżać tu częściej, a pierwszą wizytę robię dopiero w połowie czerwca... 

   Piosenka na dziś: Kelly Clarkson - "Since U been gone"


   Życzę Wam miłego czwartku :-)
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz