piątek, 14 października 2016

W co gram #59 - Dumb Ways To Die (Android)

Cześć!

   Dziś jak co piątek mam dla Was grę, tym razem na urządzenia mobilne.

źródło foto
Dumb Ways To Die, to nic innego jak przezabawna zręcznościówka i uwierzcie mi, nie ma na tym globie ust, które nie uniosłyby kącików podczas grania w ten tytuł :-)

źródło foto
Mimo czarnego humoru gra nawołuje do zachowania ostrożności (tak). Wszyscy jej bohaterowie są w sytuacji zagrażającej życiu, a zadaniem gracza jest uniknąć ich rychłej śmierci. Gramy na punkty i mamy 3 szanse w razie, gdy przytrafi się nam zginąć.

źródło foto
W kółko odtwarzane są tu zapętlone, kilkusekundowe minigierki. Liczy się refleks i zręczność. Bez tych dwóch cech szybko odpadniemy z rozgrywki.

źródło foto
Minigierek mamy do wyboru bardzo dużo, a odtwarzają się one losowo. Na wszystko trzeba być przygotowanym. Polegają one między innymi na wyciągnięciu widelca z wnętrza tostera bez dotknięcia jego ścianki, bezpiecznym wskoczeniu do metra, uniknięciu pogryzienia przez niedźwiedzia, założeniu kasku astronaucie... Wszystkie sytuacje przedstawione w grze są tak absurdalne, że nie sposób się nie uśmiać. Dodatkowy akcent humorystyczny to prosta grafika i prześmieszne animacje, połączone z chwytliwą, zabawną muzyczką.

źródło foto
Im więcej gramy, tym więcej odblokujemy postaci na dworcu kolejowym. Minigierki są obsługiwane w zdecydowanej większości przez dotyk (stukanie, przesuwanie, multi touch), kilka z nich obsługuje żyroskop, co oznacza że sterujemy zmieniając położenie urządzenia.

źródło foto
Gra jest darmowa i zdecydowanie warta zainstalowania w telefonie. Gwarantuję mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy :-)

   Na dziś to wszystko, życzę Wam udanego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek.
croak :-*


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz