wtorek, 2 sierpnia 2016

Yarny i jego sesja, czyli Unravel irl :-)

Cześć!

   Baliście się już, że znów będą robaki? :-> Dziś w ramach odpoczynku od mikrokosmosu, pokażę Wam sesję Yarni - bohatera gry Unravel (recenzja - klik).


Ten Yarny, którego widzicie na zdjęciach, został w pełni wykonany przeze mnie zaledwie dzień po ukończeniu gry. Tak bardzo spodobał mi się protagonista arcydzieła od Coldwood, że postanowiłam sama stworzyć sobie jego prywatny egzemplarz. Nie było to wcale trudne. Wystarczyło trochę drutu, czerwonej i białej włóczki, wyobraźni i przede wszystkim chęci. W sumie potem okazało się, że twórcy gry umieścili w internecie filmik instruktażowy dla tych, którzy chcą mieć swojego Yarni przy sobie.Fotografie powstały dzięki pomysłowi twórców, którzy namawiają fanów aby wykazali się kreatywnością i tweetnęli im zdjęcia wykonanej przez siebie kukiełki poza domem (gdybyście chcieli spróbować, wszelkie informacje znajdziecie na oficjalnym profilu Unravel na Facebooku).
Zależało mi, żeby zdjęcia oddały mniej więcej klimat gry. Myślę, że po części mi się to udało.

zdjęcie z gryW poście z prośbą o tweetowanie zdjęć była informacja, że w zamian twórcy nagradzają fanów przypinkami z gry. Chcę przypinkę!!!! :-))))
Oczywiście zrobiłam całe mnóstwo zdjęć, utrzymanych w sielskim klimacie mojego ogrodu i scenerii gry. Przyznaję, że była to świetna zabawa :-) Ponieważ Yarni jest wykonany z drutu, jest dość plastyczny i łatwo można zmienić mu pozycję z siedzącej na stojącą.
Patrząc na te zdjęcia, jestem z siebie bardzo dumna. Raz, że mam swojego własnego Yarni, dwa że udało mi się sprawić, że świat gry przeniknął do świata rzeczywistego. Gdyby nie to, że znam niemal każdy centymetr tego ogrodu, pomyślałabym że to screen z gry. I o to właśnie chodziło! :-)
A ostatnie zdjęcie to jedno z moich ulubionych :-))))

Gdybyście byli zainteresowani, raz jeszcze podaję Wam link do gry tutaj, link do oficjalnej strony na FB, gdzie znajdziecie informacje na temat zabawy ze zdjęciami własnej kukiełki tutaj oraz link do filmiku instruktażowego tutaj. Jest też dobra wiadomość dla leniuchów - obecnie w sprzedaży jest kolekcjonerska wersja gry, wzbogacona o gotową już kukiełkę :-)

   Utwór na dziś: żeby być całkowicie w klimacie, posłuchajcie fragmentu ścieżki dźwiękowej z gry.


   Na dziś to wszystko, zapraszam jutro :-)
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz