piątek, 9 grudnia 2016

W co gram #67 - Sleepwalker's Journey (Android)

Cześć!

   Jak co piątek mam dla Was grę. Dziś będzie to aplikacja na Androida - Sleepwalker's Journey, czyli tytuł idealny dla wszystkich śpiochów (mówi Wam to naczelny śpioch).

źródło foto
Sleepwalker's Jorney to dzieło polskiego studia 11 Bit Studios. Jest to zręcznościówka z elementami gry logicznej. Zabawa polega na przeprowadzeniu śpiącego chłopca bezpiecznie do łóżka. Żeby to zrobić, musimy odpowiednio manipulować elementami otoczenia - podnosić/opuszczać/przesuwać platformy, włączać wiatraki itp. Nie kierujemy tu samą postacią, chłopiec idzie bez przerwy w jednym kierunku (zmienia go jedynie wtedy, gdy zderzy się z poduszką).

źródło foto
źródło foto
I to właściwie tyle na temat mechanizmu rozgrywki. Gra podzielona jest na kilka światów, każdy składający się z wielu poziomów (zwanych tu snami). Jesteśmy oceniani pod kątem czasu przejścia poziomu, ilości zebranych gwiazdek i ilości zebranych księżyców.

źródło foto
źródło foto
Takich gier na urządzenia mobilne jest bardzo wiele. Co więc sprawiło, że uważam Sleepwalker's Journey za tytuł wyróżniający się na tle innych? Przepiękna, dosłownie bajeczna grafika. Gra jest naprawdę niezwykle przyjemna dla oka, zarówno pod względem stylistyki, jak i użytych tu barw. Również oprawa muzyczna oddaje spokojny charakter gry.

źródło foto
źródło foto
Pierwsze poziomy są bardzo proste, jednak nie dajcie się zwieść. Poziom zaawansowania zagadek w grze wzrasta czasem do tego stopnia, że jeden sen możecie powtarzać nawet po kilka razy. 
Podsumowując, Sleepwalker's Journey to idealna gra dla osób lubiących zarówno gry logiczne jak i zręcznościowe, gwarantująca wiele godzin wspaniałej zabawy. Tytuł kosztuje nas niewiele ponad 4 zł w Sklepie Play. Gorąco polecam :-)

   Na dziś to wszystko, życzę udanego weekendu i do zobaczenia.
croak :-*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz